niedziela, 5 czerwca 2011

Puszka

Jaramy się street artem? Jaramy!

A są ludzie,którzy kochają go tak mocno,że postanowili zrobić stronę o streetartowych dziełach Warszawy. I gratulacje,bo pomysł świetny,gdyż to nie zwyczajna strona,a swojego rodzaju przewodnik! Skonsolidowanie obiektów z mapą pozwoli bez problemu odnaleźć interesujący nas wrzut,wlepkę czy szablon. I wówczas już tylko krok do odwiedzenia go na żywo! Co prawda prawa strona miasta jest mało zaprezentowana,ale uważam,że to niedopatrzenie tych,którzy mieszkają po prawej stronie (bo sam wiem,że jest tam kilka ciekawych murali).
A dlaczego niedopatrzenie mieszkańców prawej strony Wisły? Bowiem dokładnie każdy z nas może tę stronę ulepszać! Trzeba dostosować się do pewnych reguł i już można dodawać ciekawe elementy ulicznych instalacji i dzielić się nimi z innymi fanami warszawskiego street artu. Więc jeśli jesteście w Wwa,czy znacie dobre miejsce z ładnymi rzeczami na murach w tym mieście to zapraszam serdecznie do współpracy z portalem.


Strona Puszki:

http://puszka.waw.pl


a tutaj szablon,który spotkałem kiedyś w okolicach Terespolskiej,po prawej stronie miasta właśnie


oraz fragment nieistniejącego już niestety muralu na moście krzyżującym Ostrobramską z Aleją Stanów ZjednoczonychPozdro300
Filip

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najlepsze Blogi