czwartek, 19 maja 2011

Warsztaty! za darmo!

Wiecie co to makrama? To taki sposób wiązania sznurków i robienia z nich małych arcydzieł przy czym nie używa w tej technice żadnych sztuczek typu igła,drucik,szydełko. Sam sznurek i zręczne palce. No i też pewnie przydałoby się trochę techniki. Co jeśli posiadamy ów sznurek i palce,a nie znamy technik? Z pomocą przychodzi warszawska Sztukarnia!

No tak,kilka słów wyjaśnienia dla tych,którzy nie wiedzą czym Sztukarnia jest. A jest to pokrótce miejsce, w którym miłe panie uczą ludzi,zarówno młodych jak i dorosłych jak ciekawie można spędzić czas tworząc. I odkrywają w nas talenty w różnych dziedzinach. Prowadzą one zajęcia z rysunku,malarstwa,techniki decoupage i tworzenia biżuterii i ciuchów. Można nawet z nimi garnki lepić :) Kursy są płatne,ale myślę,że za frajdę z tworzenia i kupę przekazanej wiedzy i poświęconego czasu warto zapłacić.

No ale powracając do makramy..więc w piątek 20 maja (czytaj JUTRO) od 17 do 20 prowadzone są zajęcia z ich tworzenia w wspomnianej Sztukarni. Wyjątkowością tych warsztatów jest to,że są one zupełnie darmowe! ( co prawda tylko jutrzejsze zajęcia,kolejne będą już płatne) więc kto znajdzie się jutro na Mokotowie warto aby zajrzał na ulicę Lewicką 10.

Ah! Trzeba się wcześniej zapisać

albo mailowo
sztukarnia@sztukarnia.pl

albo telefonicznie
693 870 303tu macie link do strony warsztatów na fejsie:
http://www.facebook.com/event.php?eid=151249394945462

a to oryginalna strona Sztukarni:
http://sztukarnia.pl/ 

Pozdro300
Filip

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najlepsze Blogi